1. Про направлення депутатських запитів
 1. Про затвердження Статуту територіальних громад сіл Чернеччинської сільської ради
 1. Про затвердження символіки територіальних громад сіл Чернеччинської сільської ради
 1. Про звіт начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Чернеччинської сільської ради про роботу закладів культури Чернеччинської сільської ради
 1. Про передачу іншої субвенції з місцевого бюджету на утримання учнів та вихованців у м.ОхтиркаПро передачу іншої субвенції з місцевого бюджету на утримання учнів та вихованців у м.Охтирка (додаток)
 1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Чернеччинської сільської ради на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки
 1. Про внесення змін до комплексної програми «Освіта Чернеччинської об’єднаної територіальної громади у 2019 році»
 1. Про внесення змін до програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чернеччинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернеччинської сільської ради на 2019 рік
 1. Про внесення змін до програми «Охорона здоров’я на 2018-2020 роки» Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади (додаток)
 1. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення на території Чернеччинської сільської ради на 2018-2020 роки
 1. Про внесення змін до Програми розвитку та утримання Комунальної установи «Служба по експлуатації об’єктів комунальної власності та благоустрою» Чернеччинської сільської ради на 2019- 2020 роки
 1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Лутищанський агролісгосп» на 2019 рік
 1. Про внесення змін до рішення Чернеччинської сільської ради від 19.12.2018 «Про сільський бюджет Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (додаток)
 1. Про затвердження Плану діяльності Чернеччинської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік
 1. Про внесення змін до структури та штатної чисельності
 1. Про передачу майна комунальної власності
 1. Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади Чернеччинської сільської ради об'єкту соціальної сфери
 1. Про надання дозволу на списання майна комунальної власності Чернеччинської сільської ради
 1. Про надання згоди на прийняття майна зі спільної власності територіальних громад Охтирського району
 1. Про клопотання щодо безоплатної передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району до комунальної власності Чернеччинської сільської ради
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Беспалової Валентини Олексіївни наданої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) на території Чернеччинської (Кардашівської) сільської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5920384000:01:002:0099.

 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Беспалової Валентини Олексіївни наданої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) на території Чернеччинської (Кардашівської) сільської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5920384000:01:002:0100.

 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гетьман Ганні Василівні надану для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чернеччинської сільської ради (Хухрянського старостинського округу) Охтирського району Сумської області.

 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Ємцю Анатолію Вікторовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою: Сумська область, Охтирський район, Чернеччинська сільська рада, кадастровий номер 5920389200:01:001:3184.

 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Ємцю Анатолію Вікторовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою: Сумська область, Охтирський район, Чернеччинська сільська рада, кадастровий номер 5920389200:01:002:3677.

 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Петрик Володимиру Миколайовичу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код згідно КВЦПЗ 02.01) за адресою: с. Попелівщина, пров. Сосновий, 2 Охтирського району Сумської області.

 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр. Роскошній Тамарі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства (01.03) на території Чернеччинської сільської ради (Кардашівський старостинський округ) Охтирського району Сумської області.

 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр. Роскошному Миколі Івановичу для ведення особистого селянського господарства (01.03) на території Чернеччинської сільської ради (Кардашівський старостинський округ) Охтирського району Сумської області.

 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Томашук Надії Олексіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області.

 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Третяка Василя Петровича наданої для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01) за адресою: с. Журавне, вул. Решітька, 14 Охтирського району Сумської області.

 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Третяка Василя Петровича наданої для ведення особистого селянського господарства (01.03) за адресою: с. Журавне, вул. Решітька, 14 Охтирського району Сумської області.

 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Усенку Олександру Трохимовичу наданої для ведення особистого селянського господарства (01.03), що розташована на території Чернеччинської сільської ради (Височанський старостинський округ) Охтирського району Сумської області.

 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 5920386900:01:002:4588), яка перебуває в комунальній власності  Чернеччинської сільської ради із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) (код згідно КВЦПЗ 16.00)  за межами населених пунктів на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області.

 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 5920384000:01:002:5326), яка перебуває в комунальній власності  Чернеччинської сільської ради за межами населених пунктів на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області.

 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вавенку Юрію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03) із земель запасу в межах с. Сонячне Охтирського району Сумської області.

 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Воронову Павлу Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код згідно КВЦПЗ 02.01) по вул. Охтирська, 12 в с. Корабельське на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області.

 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Касюдик Любові Омелянівні у власність для ведення особистого селянського господарства (01.03) із земель запасу в межах с. Корабельське по вул. Охтирська Охтирського району Сумської області.

 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мартищенку Віталію Григоровичу у власність для ведення особистого селянського господарства (01.03) із земель запасу в межах с. Сонячне Охтирського району Сумської області.

 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Однороб Ганні Григорівні у власність для ведення особистого селянського господарства (01.03) із земель запасу в межах с. Ясенове Охтирського району Сумської області.

 21. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для фермерського господарства (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель – 01.02), розташованої за межами населеного пункту на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5920380400:01:001:5484.

 22. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для фермерського господарства (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель – 01.02), розташованої  за межами населеного пункту на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5920380400:01:001:5485.

 23. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель – 01.01), розташованої  за межами населеного пункту на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5920384000:01:002:5574.

 24. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для фермерського господарства (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель – 01.02), розташованої за межами населеного пункту на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5920384000:01:001:5581.

 25. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель – 01.01), розташованої за межами населеного пункту на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5920380800:01:001:5626.

 26. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель – 01.01), розташованої за межами населеного пункту на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5920380800:01:001:5629.

 27. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель – 01.01), розташованої за межами населеного пункту на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5920380800:01:001:5631.

 28. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель – 01.01), розташованої за межами населеного пункту на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5920389200:01:001:5884.

 29. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для фермерського господарства (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель – 01.02), розташованої за межами населеного пункту на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5920384000:01:001:5922.

 30. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель – 01.01), розташованої за межами населеного пункту на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області, кадастровий номер 5920389200:01:001:6523.

 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку (в зв’язку зі зміною конфігурації) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області.

 32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ботко Лідії Федорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Кардашівка Охтирського району Сумської області.

 33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Буркоту Валерію Пилиповичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Чернеччина, вул. Лісова, 46 Охтирського району, Сумської області.

 34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Жмурко Каріні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства в с. Веселий Гай, вул. Вишнева на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області.

 35. Про   надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Махітка Марії Михайлівні для ведення особистого селянського господарства в с. Бугрувате на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області.

 36. Про   надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Нерозі Надії Іванівні для ведення особистого селянського господарства в с. Ясенове на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області.

 37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Савчук Людмилі Іванівні для ведення особистого селянського господарства в с. Бакирівка на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області.

 38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Ставицькій Наталії Михайлівні для ведення особистого селянського господарства в с. Бакирівка на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області.

 39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шепелі Вадиму Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Бугрувате на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області.

 40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області (додаток)

 41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Вініченку Івану Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Пологи на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області (РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО)

 42. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки.

 43. Про надання матеріальної допомоги
  Пропозиції до порядку денного 19 сесії від 06.12.2019
  Протокол засідання 19 сесії від 06.12.2019
  Результати голосування

 

 

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ