Настройки відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №13/2020

Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» постановляю:

  1. Звільнити в запас зі Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань:

 

З 1 січня 2020 року введено в дію новий План рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі.

Відкрито нові рахунки для зарахування податків, зборів та обов’язкових платежів бюджету, які діють з 3 січня 2020 р.

Актуальні реквізити відкритих рахунків розміщені на сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області за адресою: https://sum.treasury.gov.ua/ua/rekviziti-rahunkiv.

У разі виникнення питань щодо реквізитів рахунків, Ви можете звернутись  за роз’ясненнями до Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області за телефоном 675-675.

 

14 січня 2020 року на базі Сонячненського НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ відбувся семінар-практикум «Організація безпечного освітнього середовища, профілактика булінгу та проявів насильства в закладі освіти».

На семінарі були присутні Ірина Марухина, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та 10 спеціалістів психологічної служби закладів освіти Чернеччинської сільської ради.

Завдяки турботі сільського голови Романа Бублика по оновленню матеріально-технічної бази дошкільної групи та працівників Сонячненського НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі, дієве предметно-розвивальне середовище. Завдяки цьому  діти швидко адаптуються до нового оточення, розвиваються як особистість.

Досвід Чернеччинської громади переймали представники огранів місцевого самоврядування всіх рівнів Роменщини.

Зустріч, яку провів керівник громади Роман БУБЛИК розпочалася з огляду становлення Чернеччинської ОТГ. Роман Юрійович презентував гостям програму розвитку громади на 2020 рік та її здобутки у 2018-19 роках.  Акцентував увагу не тільки на досягненнях та планах, а й на проблемних питаннях.  Зокрема, щодо налагодження ефективного функціонування мережі бюджетних закладів, наповнення сільського бюджету. Не менш важливим питанням стало й наближення якісних послуг для мешканців громади та особливостями самоврядування.

Цікавим гостям було вивчення досвіду роботи старости. Багато запитань звучало до в.о. старости Хухрянського округу Михайла ЯЦЮКА, який детально розповів про свої повноваження, коло обов’язків в порівнянні з обов’язками сільського голови. Із позитивних зрушень відмітив що об’єднавшись, розпочались ремонти і реконструкції закладів соціальної сфери, дорожнього покриття про які раніше годі було мріяти.

 

 

Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано оновлений рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.

В ньому Чернеччинська громада займає 113 місце, а серед громад та міст Сумської області - 6.

Рейтинг враховує 38 критерійних показників та відображає інвестиційну привабливість території.

 

10.01.2020 відбулася нарада для комірників та медичних працівників закладів освіти Чернеччинської сільської ради. На нараді були присутні методисти відділу освіти та працівники централізованої бухгалтерії відділу освіти Чернеччинської сільської ради, .

Було розглянуто питання організації харчування для дітей у закладах дошкільної та загальної середньої  освіти, а саме:

 

09.01.2020  року відбулася  інформаційно-методична нарада  заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Чернеччинської сільської ради. У нараді взяли участь 12 педагогічних працівників та методисти відділу освіти Чернеччинської сільської ради Л.І. Рудь, І.О. Бездрабко. 

Учасники наради обговорили напрямки планування виховної роботи в закладах освіти на 2020 рік, опрацювали наказ Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 15.11.2019 № 716-ОД «Про виконання рішення колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації  від 29.10.2019» щодо організації виховної роботи в закладах освіти. 

 

03 січня 2020 року переможець першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта» учитель Чернеччинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (опорний заклад освіти) Оцевик Світлана Вікторівна взяла участь у  відбірковому етапі другого (регіонального) туру змагань. Конкурсне випробування у формі тестування було проведене на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Фінальний етап конкурсу планується провести із 28 до 31 січня 2020 року відповідно до конкурсних випробувань: «урок», «практична робота», «методичний експромт», «проєкт».

 

Вважається, що Новий рік – це сімейне свято, яке потрібно зустрічати в колі рідних, але часто життєві обставини змінюють традиції.

Найчастіше люди похилого віку в цей день згадують не минулий рік, а все своє життя. Ми ж робимо все можливе, щоб Новий рік став для наших мешканців не підведенням риски під минулим, а наступним кроком у майбутнє. Наше свято для них – це продовження життя, в якому ще обов'язково будуть радісні й світлі дні.

30