ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 14 СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

17 травня 2019 року о 10 годині розпочалося засідання 14 сесії Чернеччинської сільської ради сьомого скликання яке відкрив та провів очильник громади Роман Бублик.

На розгляд депутатів було винесено 74 питання, які депутати детально вивчили та обговорили на засіданні постійних комісій Чернеччинської сільської ради, що відбулося 16 травня.

Цю сесію можна по праву назвати “земельною”, тому що на розгляд було винесено чимало земельних питань. Також, присутні заслухали звіт про виконання Чернеччинського сільського бюджету за І квартал 2019, питання про створення КЗ “Публічна бібліотека Чернеччинської сільської ради”, про передачу іншої субвенції з місцевого бюджету на утримання дітей у дошкільних та шкільних закладах м.Охтирка, про утворення структурного підрозділу КУ “Центр соціальних послуг” Чернеччинської сільської ради  та про прийняття службових автомобілів до комунальної власності Чернеччинської сільської ради та ін.

Депутати розглянули та підтримали питання щодо надання матеріальної допомоги нужденним громадянам Чернеччинської об’єднаної територіальної громади.