ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ

 
3 кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни. Але час непідвладний викреслити з пам’яті приклади мужності і вірності синів своєї Батьківщини, які з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської витримки та героїзму.
 
15.05.2019 у Чернеччинській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.В.Пилипенка відбувся захід, присвячений відкриттю пам’ятної меморіальної дошки воїну-афганцю, загиблому при виконанні військового обов’язку, односельцю, випускнику школи Готеляку Мирославу Петровичу,  нагородженому   Орденом Червоної Зірки посмертно.
 
«Час обрав нас», – саме так говорили солдати й офіцери й героїчно воювали, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок. Тому 15 травня, у день 31-ї річниці початку виведення радянських військ із Афганістану, у Чернеччинській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.В.Пилипенка учні вшанували пам’ять воїна-афганця, розповіли про його життєвий шлях та відкрили меморіальну дошку, яка буде нагадувати про війну, людський подвиг та про пам’ять.
 
На заході були присутні ветерани афганської війни, члени родини Готеляка М.П. та його однокласники.
Право відкрити меморіальну дошку герою надалося юним нащадкам Мирослава Петровича Готеляка, учням школи Федченко Каті та Каріні, Даніелю і Крістіні Готелякам.
 
Вшановуючи пам’ять Мирослава Петровича Готеляка, присутні поклали квіти до стели, до його могили та меморіальної дошки.