КОНФЕРЕНЦІЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ГРОМАДИ

26 квітня 2019 року була проведена загальна конференція медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Чернеччинський центр первинної медико-санітарної допомоги», на якій було розглянуто ряд питань.

На виконання наказу від 16.01.2019 № 15-ОД «Про організацію медичного обслуговування  осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» підведені підсумки  медичного огляду осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на території обслуговування комунального некомерційного підприємства «Чернеччинський центр первинної медико-санітарної допомоги».  Комплексний огляд пройшло 85 % даної категорії. Пільговими медикаментами забезпечено  63 %  від  потреби.

Головний лікар Центру Людмила Сорокіна зазначила про необхідність медичними працівниками відвідати кожного ветерана на підпорядкованій території обслуговування до 09 травня 2019 року з проведенням діагностичних процедур (вимірювання АТ та ЕКГ) та визначенням потреби в медичній допомозі.

Крім того, лікарів ознайомлено з системою безперервного професійного розвитку, яка почне діяти з 2019 року  з метою їх професійного вдосконалення. Нова система передбачатиме щорічне проходження навчання лікарем. Це дозволить йому бути конкурентним  та отримувати нові навички одразу після появи цих технологій та практик на ринку. До того ж лікар вільний у виборі тем, змісту та  формату навчання.

Ще раз було наголошено про заключення декларацій при зверненні пацієнтів з червоного списку, в чому повинні бути зацікавлені, перш за все, медичні працівники.