ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

14 квітня  2019 року завершився відкритий чемпіонат Чернеччинської сільської ради з міні-футболу. Перед останнім ігровим днем у зв’язку із формажорними обставинами організаторами були внесені зміни стосовно учасника гри за третє місце. Команди «Нива» та «Таксі-2» мали змогу між собою вирішити хто складе пару команді «Регіон», які після відмови від подальшої участі у змаганнях команди «Гусинка», залишились без суперника. За результатами гри впевнену перемогу та змогу зіграти в малому фіналі здобули господарі майданчика. Гра за третє місце проходила в напруженій боротьбі, але завдяки професійній грі воротаря перемога, на останніх секундах, дісталася  команді «Нива» (с. Хухра). Організаторами було вирішено нагородити обох учасників цієї пари бронзовими медалями Чемпіонату.

У фіналі зійшлися дві кращі команди турніру, «Гвардієць», та «Збірна ОТГ». Гра відбувалась не за менш напруженим сценарієм, де за 4 хвилини до фінального свистка гвардійці вели з рахунком в 3 м’ячі, але «Збірна ОТГ» зібралась із силами та змогла відігратись. Два овер-тайми рахунок не змінили, а в драматичній серії пенальті точнішими були футболісти «Збірної ОТГ» які перемогли з рахунком 5:4.

Під час нагородження голова Чернеччинської громади Роман Бублик привітав учасників змагань та повідомив що це лише початок таких турнірів, які стануть традиційними.

Також були присутні організатори турніру  з відділу культури, туризму, молоді та спорту Чернеччинської сільської ради та голова Федерації футболу Охтирського району Юрій Чуєв.

Кращими гравцями в командах фіналістів стали Жила Олександр та Шевченко Микола. Команди призери та учасники були нагороджені медалями, пам’ятними подарунками та м’ячами.