В КОРАБЕЛЬСЬКОМУ АКТИВНО БУДУЄТЬСЯ НОВА АМБУЛАТОРІЯ

 

У поточному році в Чернеччинській громаді побудують 2 сучасні амбулаторії загальної практики сімейної медицини в рамках співфінансування з державним бюджетом (за рахунок державної субвенції на розвиток сільської медицини).

Наприкінці березня нову сільську амбулаторію вже розпочали зводити в с. Корабельське, згодом роботи розпочнуться і в Кардашівці.

З ходом будівельних робіт, сьогодні, ознайомився голова громади Роман Бублик спільно з представниками ЗМІ. «Ми одні із перших в Охтирському районі долучилися до реалізації президентської ініціативи з розвитку якісної сільської медицини. Загалом, незабаром на цьому місці стоятиме сучасна енергоефективна будівля загальною площею близько 300 кв.м, разом з закладом отримаємо і все необхідне устаткування та обладнання, службовий автомобіль», – зазначив Роман Юрійович.

Другий рік поспіль значну увагу, в розвитку інфраструктури громади, приділяється капітальним та поточним ремонтам закладів охорони здоров’я та оновленню їх матеріально-технічної бази.

«Перед мною та депутатським корпусом стоїть головне завдання – щоб кожен мешканець громади отримував не тільки якісні послуги, а й в комфортних умовах, що ми вдало і реалізовуємо на таких позитивних практиках»,- наголосив Роман Юрійович.

За словами будівельників, на будівництво однієї амбулаторії необхідно в середньому 3,5 місяці.