ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 13 СЕСІЇ ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Сьогодні, 13 березня 2019 року о 10 годині відбулося засідання 13 сесії Чернеччинської сільської ради сьомого скликання, яке провів голова громади Роман Бублик. На порядок денний засідання було винесено 53 питання.

Під час засідання сесії було затверджено звіт про виконання сільського бюджету громади за 2018 рік та внесено зміни до сільського бюджету на 2019 рік, затверджено програму оздоровлення та відпочинку дітей Чернеччинської сільської ради на 2019 рік та передбачено кошти для її реалізації, внесено зміни в ряд програм, зокрема до Програми економічного і соціального розвитку. Було прийнято рішення про внесення змін до встановлення місцевих податків і зборів в Чернеччинській сільській раді на 2019 рік в частині туристичного збору та встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік.

Заслухали інформацію про виконання програми за 2018 рік у сфері освіти, відпочинку та оздоровлення. Делегували представників Чернеччинської сільської ради до складу Госпітальної ради Охтирського госпітального округу в особі очільника громади Романа Бублика та керівника КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Чернеччинської сільської ради Людмили Сорокіної.

Депутати заслухали звіт Чернеччинського сільського голови про виконання плану роботи Чернеччинської сільської ради на 2018 рік, про діяльність виконавчих органів та регуляторної політики сільської ради у 2018 році. На засіданні прийнято 19 рішень із земельних питань.