ЗВІТ ГОЛОВИ ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ В СЕЛІ СОНЯЧНЕ

У відповідності до вимог  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” 5 березня 2019 року голова громади Роман Бублик відзвітував про проведену за 2018 рік роботу в селі Сонячне Сонячненського старостинського округу.

Зустріч із жителями села пройшла в Сонячненському будинку культури, який було відремонтовано по Програмі економічно-соціального розвитку Чернеччинської сілської ради у 2018 році.

Перед початком доповіді голова громади поспілкувався з поважними жительками Сонячного з приводу нарахування житлової субсидії, виділення та переоформлення земельних ділянок, про програму “Доступні ліки” та її нововведення.

Роман Юрійович детально проаналізував роботу Сонячненського старостинського округу по кожніій галузі, відмітив найбільші досягнення у 2018 році та розповів про намічені на 2019 рік плани. Як і раніше зауважив, що потрібно розвивати сучану, сильну, активну та успішну громаду починаючи, насамперед з себе.

Наприкінці Роман Бублик подякував всім жителям села Сонячне за довіру йому на посаді очільника громади, за допомогу в проведенні роботи на благо всієї Чернеччинської сільської ради та пообіцяв у цьому, вже однозначно не легкому році, прикласти всі  можливі зусилля, щоб й надалі всі села нашої чудової громади процвітали.