НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

 

На виконання плану роботи відділу освіти Чернеччинської сільської ради 7 лютого 2019 року проведено нараду керівників і заступників з навчально-виховної роботи закладів освіти, у ході якої було розглянуто питання проведення ДПА та ЗНО – 2019, про організацію харчування в закладах освіти  у І кварталі 2019 року, про забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, про облаштування кабінетів, ресурсних кімнат, медіатек у закладах загальної середньої освіти, про підготовку до проведення поточних  та капітальних  ремонтів.

На нараді був присутній голова Чернеччинської громади Роман Бублик, який привітав учасників, побажав результативної участі у нараді та акцентував увагу на важливості процедури проведення ЗНО-2019. Очильник громади Роман Бублик поспілкувався з керівниками закладів освіти та заступниками директорів з навчально-виховної роботи, працівниками відділу освіти. Роман Юрійович наголосив, що завдяки фінансуванню з місцевого  бюджету було оновлено матеріальну базу всіх навчальних закладів, закладів дошкільної освіти громади технічними та інформаційно-комунікативними засобами навчання, методичне забезпечення закладів освіти,  укомплектовано кабінети природничо-математичних дисциплін. Голова громади  завірив присутніх у подальшій підтримці закладів освіти  сільською радою.

Євгенія Коритник, начальник відділу освіти Чернеччинської сільської ради  ознайомила присутніх з організацією діяльності відділу освіти  з питань підготовки до нового навчального року, опалювального сезону 2019-2020 навчального року, станом проведення тендерних процедур щодо закупівлі продуктів харчування.

Завідувач методичним кабінетом Ольга Часовських особливу увагу звернула на зміни у ЗНО 2019 року, строках проведення реєстрації на основну сесію. Також вона наголосила на основні нормативно-правові документи, що регламентують процедуру проведення ЗНО, конкретизувала та ознайомила учасників наради з порядком проведення ЗНО, рішенням окремих нестандартних ситуацій, що можуть виникати під час проведення ЗНО. Продовжили нараду Ярослава Давидова, начальник Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держспоживслужби в Сумській області, та Валентин Лисюк, заступник начальника управління, які ознайомили присутніх з умовами постачання продуктів харчування, вимогами нормативних документів, умовами проведення тендерних процедур та наголосили на необхідності неухильного дотримання Інструкції з організації харчування. До відома присутніх було доведено інформацію про структурні підрозділи управління Держспоживслужби та їх завдання щодо здійснення планових та позапланових перевірок з питань дотримання Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчального процесу. Під час активного обговорення учасники наради отримали вичерпну інформацію про організацію якісного, безпечного харчування дошкільнят та учнів.