Консультації з громадськістю

 

Оприлюднено 10.04.2019

Оголошення про проведення громадських слухань по детальному плану території

Проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 5920388700:01:001:5667) загальною площею 3,5000 гектара в адміністративних межах Хухрянського старостинського округу Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області за межами населених пунктів для будівництва та обслуговування сільськогосподарських будівель та дворів (замовник Охтирська районна державна адміністрація, розробник ТОВ «Сумський інститут архітектурного планування).

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись у  відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва, управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації за адресою: м. Охтирка, вул.Київська 4, кабінет № 15 (тел. 2-20-26) та на офіційному веб- сайті Охтирської районної державної адміністрації. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 09.04.2019  по 09.05.2019.

Матеріали до оголошення

 

Оприлюднено 25.02.2019

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на водопостачання на 2019 рік для Комунального підприємства «Лутищанський агролісгосп»

Комунальне підприємство «Лутищанський агролісгосп» повідомляє споживачів послуг про намір збільшення тарифів на централізоване водопостачання шляхом коригування таких витрат: електроенергія, заробітна плата, вартість паливно-мастильних матеріалів, вартість рентної плати за користування надрами та ставка рентної плати за спеціальне використання води.

Матеріали для громадського обговорення

До участі у вищеперерахованих заходах запрошуються жителі Чернеччинської сільської ради, фізичні та юридичні особи, громадські об’єднання, політичні партії, громадські організації, представники засобів масової інформації.

Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі Чернеччинській сільській раді протягом 30 днів з дати опублікування відповідного інформаційного повідомлення за адресою: 42706, м.Охтирка, вул. Київська, 6; по телефону (05446) 4-18-08, або ж надсилаються електронною поштою на адресу: chernechchyna-otg@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не будуть реєструватись та розглядатись!

Відповідальним за організацію громадського обговорення та проведення відповідних заходів є заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.В.Гопко.

 

Оприлюднено 12.10.2018

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, керуючись статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» проводиться громадське обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад, а саме між Чернеччинською та Комишанською сільськими радами у сфері соціального захисту населення

Проект договору

Зауваження та пропозиції просимо надавати відділу інвестицій та зв’язків з громадськістю Чернеччинської сільської ради (на адресу м. Охтирка, вул. Київська, 1, або на електронну адресу  chernechchyna-otg@ukr.net) до 31 жовтня 2018 року.

 

Оприлюднено 20.08.2018

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, керуючись статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» проводиться громадське обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад, а саме між Чернеччинською, Грунською та Комишанською сільськими радами у сфері освіти у формі у формі спільного фінансування (утримання) підприємств, установ та організацій комунальної форми власності

Проект договору

Зауваження та пропозиції просимо надавати відділу інвестицій та зв’язків з громадськістю Чернеччинської сільської ради (на адресу м. Охтирка, вул. Київська, 1, або на електронну адресу  chernechchyna-otg@ukr.net) до 15 вересня 2018 року.

 


Оприлюднено 17.08.2018

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, керуючись статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» проводиться громадське обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад, а саме між Чернеччинською, Грунською та Комишанською сільськими радами у сфері контролю за додержанням законодавства про працю у формі делегування виконання окремих завдань

Проект договору

Зауваження та пропозиції просимо надавати відділу інвестицій та зв’язків з громадськістю Чернеччинської сільської ради (на адресу м. Охтирка, вул. Київська, 1, або на електронну адресу  chernechchyna-otg@ukr.net) до 4 вересня 2018 року.

 

Оприлюднено 15.06.2018

Відповідно до вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови  Кабінету міністрів України №555 від 25 травня 2011 року і рішення 6 сесіі 7 скликання  Чернеччинської сільської ради від 15.06.2018 року для громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів виносяться на розгляд матеріали детального плану с.Кардашівка «Детальний план території земельної ділянки с. Кардашівка Охтирського району Сумської області».

Розробник фізична особа-підприємець Рєзніков С.В..

Головний архітектор проекту Рєзніков С.В.

З матеріалами можна ознайомитись в приміщенні Чернеччинської сільської ради (каб. № 7)

Пропозиції і зауваження до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді в термін до  10.07. 2018 р. за адресою: м. Охтирка вул. Київська , 1, відповідальна особа – Шейко Л.П.

Розгляд наданих пропозицій відбудеться в термін до 13.07. 2018 р.

Громадські слухання за результатами обговорень відбудуться в приміщенні Охтирської РДА за адресою вул.Київська,1, м.Охтирка  16.07. 2018 р. о 10.00 год.

 

 

Оприлюднено 14.05.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта  «Про встановлення місцевих податків і зборів в Чернеччинській сільській раді (об’єднаній територіальній громаді) на 2019 рік» 

Розробник – виконком Чернеччинської сільської ради.

Проект регуляторного акту передбачає затвердження встановлення місцевих податків і зборів в Чернеччинській сільській раді.

Термін приймання пропозицій та зауважень від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один календарний місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.

Зауваження та пропозиції щодо проектів регуляторних актів у письмовому вигляді надавати за  адресою: 42700, м. Охтирка, вул. Київська,1. каб. №13 або надсилати на електрону адресу:  chernechchyna-otg@ukr.net    (з поміткою – пропозиції до нормативного акту),  телефон (05446) 4-26-44

 

 

Оприлюднено 07.05.2018

Відповідно до вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови  Кабінету міністрів України №555 від 25 травня 2011 р., рішення 10 сесії 7 скликання Пологівської сільської ради від 15.09.2016 року для громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів виносяться на обговорення матеріали генерального плану с.Корабельське «Про забезпечення містобудівною документацією с. Пологи , с. Корабельське , с. Манчичі».

Розробник фізична особа-підприємець Рєзніков С.В..

Головний архітектор проекту Рєзніков С.В.

З матеріалами можна ознайомитись в приміщенні Чернеччинської сільської ради по вул Київська,1 (каб. №7,).

Пропозиціі і зауваження до містобудівної документаціі приймаються в письмовому вигляді в термін до  08.06. 2018 р. за адресою: м.Охтирка вул Київська,1, відповідальна особа – Шейко Л.П.

Розгляд наданих пропозицій відбудеться в термін до 12.06. 2018 р.

Громадські слухання за результатами обговорень відбудуться в адміністративному приміщенні Пологівського старостинського округу за адресою: с.Пологи вул. Т.Лозового,117  – 15.06.2018 р. о 10.00 год.