Депутатський корпус

 

 

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
Самовисування 9 34.62
Партія “Відродження” 6 23.08
Аграрна партія України 5 19.23
Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” 2 7.69
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП” 1 3.85
Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” 1 3.85
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА “СПРАВЕДЛИВІСТЬ” 1 3.85
ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” 1 3.85

 

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
  1 Ріпа Лариса Станіславівна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 24.04.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Бакирівська сільська рада, землевпорядник, місце проживання: село Бакирівка
2 Гаранжа Володимир Сергійович Самовисування Громадянин України, народився 12.01.1960 р., освіта вища, безпартійний, Бугруватський НВК, сторож, місце проживання: село Бугрувате
3 Кляп Павло Мигалевич Аграрна партія України Громадянин України, народився 06.07.1967 р., освіта вища, безпартійний, Бугруватська ЗОШ І-ІІІст, директор, місце проживання: село Бугрувате
  4 Троценко Людмила Іванівна Партія “Відродження” Громадянка України, народилася 28.08.1968 р., освіта професійно-технічна, член Партії “Відродження”, Височанська сільська рада, началь никвійсько вооблікового столу, місце проживання: село Високе
  5 Решітько Оксана Олександрівна Партія “Відродження” Громадянка України, народилася 06.10.1980 р., освіта вища, член Партії “Відродження”, Височанська сільська рада, секретар, місце проживання: село Веселий-Гай
  6 Івченко Сергій Олександрович Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” Громадянин України, народився 10.01.1973 р., освіта вища, безпартійний, поліклініка КЗ СОР “ОСПЛ№2”, інженер, місце проживання: село Високе
7 Мицай Оксана Анатоліївна Партія “Відродження” Громадянка України, народилася 06.01.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Кардашівська сільська рада, секретар, місце проживання: село Кардашівка
  8 Базалій Олександр Сергійович Партія “Відродження” Громадянин України, народився 17.09.1983 р., освіта професійно-технічна, член Партії “Відродження”, НГВУ “Охтирканафтогаз” ЦТТ, водій, місце проживання: село Підлозіївка
  9 Волошин Олександр Михайлович Партія “Відродження” Громадянин України, народився 28.01.1951 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: село Підлозіївка
  10 Коломієць Володимир Іванович Партія “Відродження” Громадянин України, народився 07.07.1948 р., освіта вища, член Партії “Відродження”, пенсіонер, місце проживання: село Михайленкове
  11 Пелих Валентина Анатоліївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 18.10.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ФГ “Лутищанська слобода”, директор, місце проживання: село Лутище
12 Задорожний Юрій Григорович Самовисування Громадянин України, народився 23.04.1978 р., освіта вища, безпартійний,  фізична особа підприємець, місце проживання: село Пологи
13 Бейзим Людмила Миколаївна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП” Громадянка України, народилася 19.04.1982 р., освіта вища, безпартійна, ПП “Бейзим”, фізична особа підриємець, місце проживання: село Пологи
14 Лазаренко Зоя Сергіївна Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” Громадянка України, народилася 02.08.1983 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “Радикальна партія Олега Ляшка”, фізична особа підприємець, місце проживання: село Сонячне
15 Солошенко Михайло Васильович Аграрна партія України Громадянин України, народився 01.10.1961 р., освіта вища, безпартійний, ІДСС ІБКЦБ НААУ, директор, місце проживання: село Сонячне
16 Пелих-Палієнко Людмила Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.03.1983 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово непрацює, місце проживання: село Мирне
  17 Кульбич Світлана Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 27.08.1969 р., освіта вища, безпартійна, Хухрянська сільська рада, головний бухгалтер, місце проживання: село Хухра
18 Бабич Анатолій Іванович Самовисування Громадянин України, народився 10.04.1957 р., освіта вища, безпартійний, Хухрянська ЗОШ І-ІІІ ст., директор, місце проживання: село Хухра
  19 Денчик Юрій Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 09.05.1976 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: село Хухра
20 Смілик Микола Васильович Самовисування Громадянин України, народився 26.09.1961 р., освіта вища, безпартійний, Хухрянська філія ПрАТ “Райз- Максимко”, директор, місце проживання: село Хухра
  21 Тараненко Раїса Миколаївна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 30.01.1969 р., освіта професійно-технічна, член Аграрної партії України, УДППЗ “Укрпошта”, листоноша, місце проживання: село Риботень
  22 Руденко Микола Іванович Самовисування Громадянин України, народився 18.04.1959 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово непрацює, місце проживання: село Чернеччина
  23 Петренко Олександр Іванович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА “СПРАВЕДЛИВІСТЬ” Громадянин України, народився 09.10.1961 р., освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА “СПРАВЕДЛИВІСТЬ”, фізична особа підприємець, місце проживання: село Чернеччина
24 Скубач Тетяна Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.02.1970 р., освіта вища, безпартійна, Чернеч чинська сільська рада, секретар, місце проживання: село Чернеччина
  25 Селегей Микола Михайлович Аграрна партія України Громадянин України, народився 28.02.1960 р., освіта загальна середня, безпартійний, Гетьманський НПП, інспектор, місце проживання: село Журавне
26 Нерозя Костянтин Іванович Аграрна партія України Громадянин України, народився 14.07.1973 р., освіта професійно-технічна, член Аграрної партії України, фермер ське господарство “Нерозя”, голова, місце проживання: місто Охтирка