Виконавчий апарат

chernechchyna-otg@ukr.net

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності

4-26-44

Мулявіна Алеся Сергіївна Начальник відділу-головний бухгалтер
Фалько Ольга Сергіївна Головний спеціаліст
Пєркова Тетяна Михайлівна Головний спеціаліст
Тріщенко Олена Миколаївна Прибиральник служб. приміщ.
Маджитов Руслан Дамірович Водій (Кардашівський СО)
Манчич Михайло Іванович Водій (Пологівський СО)
Олефіренко Володимир Михайлович Водій (Височанський СО)
Ріпа Андрій Володимирович Водій (Бакирівський СО)
Водяницький Ярослав Олександрович Водій (Хухрянський СО)
 

Відділ організаційно-кадрової, загальної роботи

4-26-44

Вискребенцева Наталія Миколаївна Начальник відділу
Погорєлова Леся Олександрівна Головний спеціаліст
Марченко Валентина Сергіївна Головний спеціаліст
Радченко Наталія Анатоліївна

Богдановська Марія Михайлівна

Провідний спеціаліст

Провідний спеціаліст

 

Відділ з надання адміністративних та соціальних послуг

4-26-44

Мицай Оксана Анатоліївна Начальник відділу
Черданцева Лариса Василівна Головний спеціаліст
Фальченко Інна Семенівна Провідний спеціаліст
Сміян Тетяна Василівна Головний спеціаліст(Чернеччинська СР)
Кас’яненко Інна Юріївна Спеціаліст І кат.(Бакирівський СО)
Деркач Тамара Іванівна Спеціаліст І кат. (Бугруватський СО)
Ткаченко Людмила Вікторівна Спеціаліст І кат.(Бугруватський СО)
Решітько Оксана Олександрівна Спеціаліст І кат.(Височанський СО)
Олефіренко Ганна Миколаївна Спеціаліст І кат.(Височанський СО)
Колодяжна  Лариса Миколаївна Спеціаліст І кат. (Лутищенський СО)
Лебедь Ніна  Володимирівна Спеціаліст І кат.(Лутищенський СО)
Манчич Ніна Іванівна Спеціаліст І кат. (Пологівський СО)
Линник Наталія Володимирівна Спеціаліст І кат. (Сонячненський СО)
Красюк Галина Володимирівна Спеціаліст І кат.(Сонячненський СО)
Скляр Жанна Вікторівна Спеціаліст І кат.(Сонячненський СО)
Коновалова Наталія Володимирівна Спеціаліст І кат.(Сонячненський СО)
Канівець Надія Михайлівна Спеціаліст І кат.(Кардашівський СО)
Жадан Юлія Василівна Спеціаліст І кат.(Хухрянський СО)
Кульбич Світлана Іванівна Спеціаліст І кат.(Хухрянський СО)
Черкай Ольга Михайлівна Спеціаліст І кат. (Чернеччинська СР)
Губарєва Ольга Василівна Спеціаліст І кат. (Кардашівський СО
Троценко Людмила Іванівна Спеціаліст І кат. (Височанський СО)
Отич Наталія Іванівна Підбирач довідкового

та інформац. матеріалу(Хухрянський СО)

Сідельник Руслана Миколаївна Підбирач довідкового

та інформац. матеріалу(Хухрянський СО)

Бондар Олена Володимирівна Підбирач довідкового

та інформац. матеріалу(ВисочанськийСО)

Слухай Валентина Іванівна Підбирач довідкового

та інформац. матеріалу(ПологівськийСО)

Пилипчак Світлана Олексіївна Підбирач довідкового

та інформац. матеріалу(ЧернеччинськаСР)

 

Відділ юридичного забезпечення

4-18-08

Жертовська Світлана Миколаївна Начальник відділу
Яцюк Владислав Михайлович Провідний спеціаліст
 

Відділ інвестицій та зв’язків з громадськістю

4-18-08

Марченко Руслан Петрович Начальник відділу
 

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою

4-18-08

Клочко Олександр Степанович Начальник відділу
Румянцева Олена Юріївна Спеціаліст І категорії
 

Відділ освіти

с.Чернеччина, вул.М.Готеляка 14

osvitacher2018@ukr.net

Коритник Євгенія Панасівна Начальник відділу
Жмурко Альона  Григорівна Начальник відділу (декрет)

Литвиненко Аліна Ігорівна

Головний спеціаліст

Відділ культури, туризму,молоді та спорту

с.Кардашівка, вул.Кардашівська 34

chernkult@ukr.net

Барченко Тетяна Борисівна Начальник відділу
Губарєва Ксенія Василівна Головний спеціаліст
Білоус Олександр Миколайович Головний спеціаліст

 

Фінансовий відділ

с.Хухра, вул.Полтавська 88

chernechyna_fin@ukr.net

Бессмертна Алла Володимирівна Начальник відділу
Приходько Маргарита Віталіївна Головний спеціаліст
Фісанова Інна Анатоліївна Головний спеціаліст
Заратуйко Людмила Володимирівна Головний спеціаліст
Урамова Тетяна Володимирівна Провідний спеціаліст
 

Відділ економічного розвитку, інфраструктури, проектування

 та регуляторної діяльності

4-18-08

Жигульова Інна Іванівна Начальник відділу
 

Відділ земельних відносин та екології

4-18-08

Шейко Людмила Павлівна

Мандріков Сергій Сергійович

Начальник відділу

Спеціаліст I кат.

Горішня Віта Анатоліївна Провідний спеціаліст(КардашівськийСО)
Саєнко Вікторія Григорівна Провідний спеціаліст(Лутищанський СО)
Самофалов Микола Григорович Спеціаліст I кат.(Сонячненський СО)
Ослам Іван Павлович Спеціаліст I кат.(Чернеччинська СР)
Ріпа Лариса Станіславівна Спеціаліст I кат.(Бакирівський СО)
 

Відділ цивільного захисту та охорони праці

4-18-08

Моісеенко Михайло Євгенійович Начальник відділу
Скрибка Андрій Євгенович Головний спеціаліст